Akredite Kurum Olmanın Avantajları

“Yerinde saymayarak çağın gereksinimlerini yakalamak isteyenler kurumların başlıca tercih nedeni olan Direct Method uygulamasını kendi kurumunuda görmek istiyor musunuz?”

  • Akredite Ne Demektir?

Akredite, bir kurumun farklı bir eğitim kurumu tarafından eğitim programına dahil edilmesidir. Kendi eğitim metodlarınızın yanına ek olarak yeni bir eğitim metodu eklemeniz ve bu sayede kursiyer toplamanızın en önemli yoludur. Avrupa’da pek çok kurum kendisini modern ve yenilikçi yöntemleri belirleyen kurumlar tarafından akredite edilmek için açıyor.

  • Akredite Kurum Olmanın Avatanjı

Eğer akredite kurum olmak isterseniz kurumumuzun sizlerin eğitmenlerine verecek olduğu eğitimlerden faydalanacaksınız. Neden dünyada pek çok insan Direct Method uygulamasını tercih ediyor ve bu sistem üzerinden kursiyerler başarı sağlayarak dil öğreniyor bunu anlayacaksanız. Ek olarak kurumumuzun eğitmenlerine Direct Method eğitiminin nasıl yapıldığı hakkında bilgiler verilecek. Uygulamalı olarak eğitmenleriniz bizim eğitmenlerimiz tarafından eğitlecek. Adeta akredite edilme işlemini doçentlik yapan kişilerin profesyonelleşmesi ile eş değer olarak görebilirsiniz.

  • Akredite Olurken Alacağınız Eğitimler

Akredite kurum olurken elde edeceğiniz ilk fayda direct method uygulamasını eğitmenlerinizin tam anlamıyla kavraması ve artık öğrencilerinize bu bilgileri aktarabilecek kıvama gelmesidir. Bundan sonra eğitmenlerimiz bizim eğitmenlerimizin gözetiminde belirli bir süre kendi öğrencilerine ders verirler. Tam anlamıyla Direct Method kavranmış ise artık diğer eğitimlerde uygulamalı olarka gösterilir.

Chit Chat Cards sistemi ile kolay bir şekilde öğrenilen konuşma İngilizcesi için de aynı zamanda akredite kurum olurken eğitim alırsınız. Bu kartlar ile kursiyerlerinizin çok kolay İngilizce konuşmaya başlaması için gerekli adımları atarsınız. Bunlara ek olarak mesleklere göre İngilizce eğitimlerin nasıl verildği hakkında bilgiler de edinmiş olacaksınız. Pilot İngilizcesi, Hostes İngilizcesi gibi pek çok İngilizce pratik konuşma eğitimlerini eğitmenleriniz alacaktır. Ayrıyetten İngilizce bir şekilde CV hazırlama veya farklı olarak Mülakatlarda nasıl İngilizce konuşmanız gerektiği hakkında kursiyerlerinize vereceğiniz eğitimlerinde eğitimini almış olacaksınız. Standartlarınızı bir üst sınıfa taşımak için akredite kurum olmak sizin avantajınıza ve lehinize bir durum olacaktır. Elbette bu eğitimler ile kursiyerleriniz başarılı birer öğrenci olarak mezun olacakları için iş talebinizde artış olacaktır. Kurumunuzun başarısı dilden dile gezeceği için kursiyer sayınızda belirli bir artış gözleyebileceksiniz.

  • Kimler Akredite Kurum Olabilir?

Bunun için kesinlikle belirli bir şart veya koşul bulunmamakta. Dilenirse İngilizce eğitim veren kurumsal firmalar da akredite kurum talebinde bulunabilir, dilenirse herhangi bir iş yerinde bulunan çalışanlar içinde akredite eğitim verilebilir. Bunun için tek yapmanız gereken kurumumuz ile iletişime geçerek gerekli bilgileri bize ulaştırmanız. Bunun için ön koşul olarak öncelikle internet sitemiz üzerinde bulunan forum ile bize bilgilerinizi kısa ve öz şekilde yazmanız gerekiyor. Bundan sonra ise yetkililerimiz sizlere ulaşacaktır. Çocuklar için uygun olmadığı için yalnızca 14+ yaş üstü kişilere hizmet veren kurumlar. Ana okullar / vs. için uygun bir metod değildir.

Şuana Kadar Kimler Akredite Kurum Olmak İstedi?

Elbette kurumunuzu veya işletmenizi akredite kuruma çevirmek isterken zihninizde bazı endişeleriniz olabilir. Bunlar için ise sizlere daha önceden bizimle çalışmaya başlayan ve kurumsallaşmaya devam eden, işlerini belirli bir oranda gözle görülür şekilde arttıran kurumlardan bahsetmek isteriz. İşte kurumumuz vasıtası ile akredite olan kurumlar şu şekilde;

Eğer sizlerde bizimle çalışarak akredite kurum olmak istiyorsanız iletişime geçerek bu talebinizi karşılayabilirsiniz.

İstanbul – Boutique English

İstanbul’un Şişli ilçesinde kursiyerlerine uzun süredir hizmet vermekte olan Boutique English akredite olan kurumlarımız arasında yerini alıyor. Akredite olduktan sonra ise belirli oranda başarı artışı yakalamış durumdalar. Kendilerine bizimle çalıştıkları için teşekkür ediyoruz.

İzmir – Biz English

Önce ki dönemlerinde de oldukça başarılı olan ve rağbet gören Biz English kurumu ise bu başarısına rağmen akredite olmak isteyerek kurumumuz ile iletişime geçti. Akredite eğitimi tamamlandıktan sonra İzmir’in yabancı dil kursu anlamında en çok rağbet gören kurumu olmayı başardılar. Kendilerine bizimle çalıştıkları için teşekkürü bir borç biliyoruz.